One Hit Wonder Police Man 180ml Elektronik Sigara Likiti

One Hit Wonder Police Man 180ml Elektronik Sigara Likiti Mısır Gevreği, Tatlı Çörek, Marshmallow aromalı likit.

269,90 ₺
Vergi dahil
Adet
Stokta yeterli ürün yok

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Police Man 

 

Fırından yeni çıkmış taze tatlı çörek üzerinde yer alan lezzetli marshmallow ve mısır gevreği kombinasyonu. Police Man güne başlamak için harika bir seçenek.  

 

VG/PG oranı: 80/20% 

Aroma Profili: Mısır Gevreği, Tatlı Çörek, Marshmallow


1 x 6 oz. (180 mL) Police Man sıkmalık şişede
2 x boş 15 ml şişe

80/20 VG / PG Oranı
%100 ABD'de yapılmıştır

STP1818126318

Bilgi kartı

ML
180ml
VG / PG ORANI
80VG/20PG
Yeni ürün

Ürün İncelemeleri