Halo Tribeca Nic Salt 30ml Salt Likit

Halo Tribeca Nic Salt 30ml Salt Likit zarif, tatlı yüzey oluşturmak için uyumlu bir vanilya ve karamel mükemmel ipucu ile harmanlanmış düz, aşkın tütün lezzet ile endüstri standardı belirledi. Şimdi bu fan favori size daha hızlı nikotin teslimatı, uzun ömürlü nikotin etkisi ve daha sağduyulu vaping sağlayarak, aynı pürüzsüz bir lezzet ile, bir nic tuz sürümü mevcuttur. 

0,00 ₺
Vergi dahil
Adet
Stokta yeterli ürün yok

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Halo Tribeca Nic Salt 30ml Salt Likit

Diğerleri arasında tek başına duran bir tanınmış E-sıvı Tribeca zarif, tatlı yüzey oluşturmak için uyumlu bir vanilya ve karamel mükemmel ipucu ile harmanlanmış düz, aşkın tütün lezzet ile endüstri standardı belirledi. Şimdi bu fan favori size daha hızlı nikotin teslimatı, uzun ömürlü nikotin etkisi ve daha sağduyulu vaping sağlayarak, aynı pürüzsüz bir lezzet ile, bir nic tuz sürümü mevcuttur. 

Salt Nicotine Hakkında :

Bugün e-sıvı dünyasında en çok talep gören ürün onlar ve bizde var! Halo Ultra Tuzları, daha önce hiç yaşamadığınız yepyeni bir tatmin seviyesine vaping atıyor.

İşte özelliklerden bazıları:

Daha hızlı, daha güçlü nikotin teslimatı

Minimal buhar üretimi - ihtiyatlı “her yerde” vaping sağlar

Daha uzun ömürlü nikotin etkisi - daha az tüketim size para kazandırır!

Analog sigara-benzeri deneyim - geçiş yapmak isteyen bir sigara içiyorsanız ideal!

Mükemmel boğaz isabet

Tuzlar daha uzun raf ömrüne sahiptir

Kullanıcı dostu cihazlarla çalışır

Alt-ohm cihazlarda kullanılmaya uygun olmayan tuzlar tavsiye edilmez.

Halo
halotribecasalt

Ürün İncelemeleri