Natura Americano 10ml Elektronik Sigara Likiti

Natura Americano 10ml Elektronik Sigara Likiti Amerikan Tütünü - 10 ML - Orjinal Ürün - Doğadan Gelen Lezzet

14,90 ₺
Tax included
Adet
Out of stock

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Natura Americano 10ml Elektronik Sigara Likiti Amerikan Tütünü - 10 ML - Orjinal Ürün - Doğadan Gelen Lezzet

Üç farklı Amerikan tütünü dengeli karışımdır.
10 ml küçük şişe test etmek için idealdir.
Tütün sevenlerin ve özellikle Amerikan tütünü içiminden keyif duyanların gün boyu kullabilecekleri bir aromaya sahiptir.
Natura likitler %50-50 pg-vg oranına sahiptir.
Üretim olarak Yunanista menşeilidir.
Son kullanma tarihi, bandrol ve koruyucu ambalaj ve kapak klidine sahiptir.

Natura
STP1417583178
Yeni ürün

Ürün İncelemeleri