Natura Frozen Fruits Elektronik Sigara Likiti

Natura Frozen Fruits Elektronik Sigara Likiti buzlu nane karışık meyva aromalı

29,90 ₺
Vergi dahil
Mg
Adet

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Organik meyveler nostaljiye bir dönüştür. Yabani kiraz , böğürtlen ve yabani çilek çok çeşitli özler ile yapılmıştır. Bu meyvelerde, ekşi  ve tatlı tadı ile karıştırılır mutlak bir mükemmellik ile sunulur.. Her ne kadar nostalji meyveleri ile bir aroma üretilmiş olsada, tamamen saf meyve karışımı değildir. Diğer özellikleri dünyanın en kaliteli Amerikan tütünleri profilini zengin ve süper harmanı eklenmiştir. Siz tütün harmanı ve  nostalji meyveleri  üretilen bu buhara hayran kalacaksınız, ama hepsi bu değil. Eşşiz boğazvurgusu ile istediğiniz haazı tam olarak sağlyabileceksiniz. Eğer meyveli tütün karışımları hoşlanıyorsanız, Natura Frozen Fruits tam size göre bir e-likit olacaktır.

Bütün Elektronik Sigara Modelleri Kullanımına Uygundur. 
Bitkisel gliserin, 
Doğal aroma esansı, 
Terapatik nikotin.
30 ml e-likit

Natura
STP1312858638
5 Öğeler

Bilgi kartı

ML
30ml
VG / PG ORANI
60VG/40PG
Yeni ürün

Reviews

Write your review

Natura Frozen Fruits Elektronik Sigara Likiti

Natura Frozen Fruits Elektronik Sigara Likiti buzlu nane karışık meyva aromalı

Write your review