Natura Hexocell Foglie 30ml Elektronik Sigara Likiti

Natura Hexocell Foglie 30ml Elektronik Sigara Likiti Tütün aromalı likit

29,90 ₺
Vergi dahil
Mg
Adet

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Natura Hexocell Foglie 30ml Elektronik Sigara Likiti

Tütün yaprağı kokusuna doyacaksınız.
7 farklı tütün yaprağının harmanlanmış tadı ve fresh içim sevenler için idealdir.
Yüzde 50 vg Yüzde 50 pg oranına sahiptir.
Natura likitler Yunanistan menşeilidir.
Son kullanım tarihi bandrol ve kapak kilidine sahiptir.
30 ML - Orjinal Ürün - Doğadan Gelen Lezzet

54-fullsize-e-liquid-vape-juice-refills-
Natura
STP1169875756
5 Öğeler

Bilgi kartı

ML
30ml
VG / PG ORANI
60VG/40PG
Yeni ürün

Reviews

Write your review

Natura Hexocell Foglie 30ml Elektronik Sigara Likiti

Natura Hexocell Foglie 30ml Elektronik Sigara Likiti Tütün aromalı likit

Write your review