Natura Hexocell Americano 30ml Elektronik Sigara Likiti

Natura Hexocell Americano 30ml Elektronik Sigara Likiti Amerikan Tütünü Aromalı likit

29,90 ₺
Vergi dahil
Mg
Adet
Stokta yeterli ürün yok

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Natura Hexocell Americano 30ml E-Likit


Üç farklı Amerikan tütünü dengeli karışımdır.
Tütün sevenlerin ve özellikle Amerikan tütünü içiminden keyif duyanların gün boyu kullabilecekleri bir aromaya sahiptir.
Natura likitler %50-50 pg-vg oranına sahiptir.
Üretim olarak Yunanista menşeilidir.
Son kullanma tarihi, bandrol ve koruyucu ambalaj ve kapak klidine sahiptir.

Natura
STP1382734728

Bilgi kartı

ML
30ml
VG / PG ORANI
60VG/40PG
Yeni ürün

Reviews

Write your review

Natura Hexocell Americano 30ml Elektronik Sigara Likiti

Natura Hexocell Americano 30ml Elektronik Sigara Likiti Amerikan Tütünü Aromalı likit

Write your review