Jaybo Reuleaux RX200 Batarya/Pil

299,90 ₺
Vergi dahil
Adet
Stokta yeterli ürün yok

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.
Resim


Resim
Parametre
Boyutu: 50.0mm * 40.0mm * 84.0mm 
Konu tipi: 510 iplik 
Hücre tipi: Üç 18650 hücreleri (25A üzerinde olmalıdır akımı deşarj) 
Çıkış modunda: TC-Ni / TC-Ti / TC-SS / VW modu 
Çıkış watt: 1 -200w 
Sıcaklık aralığı: 100-300 ° C / 200-600 ° F (TC modu) 
Direnç aralığı: TC-Ni / TC-Ti / TC-SS modu için 0.05-1.5ohm 
                                   VW modu için 0.1-3.5ohm 
0.69 inç OLED ekran

Resim
Ana Özellikler
Neden 200W 3 hücreleri gerekiyor mu?
3 pil hücreleri ile RX200 sürekli ve sürekli 200W yüksek güç çıkışı koruyabilirsiniz.

Belirgin Dış Yapısı: benzersiz altıgen görünüm RX200 diğerlerinden öne yapar. 3 değiştirilebilir pil hücreleri ve manyetik arka kapak yapısı elinizde şık görünmesi.
Resim

Sıcaklık Kontrolü fonksiyonu ile 200W Max Çıkışı: 200W maksimum çıkış güçlü olmak, isteğe bağlı VW, TC-Ni, TC-Ti, TC-SS316 ve TCR modu farklı vaping deneyimleri sağlayacaktır.

Ters Polarite Koruması onboard: Ters polarizasyon koruması başarıyla devre kartındaki kabul özel pil anti-ters devrenin uygulanmasıyla elde edilebilir.

Resim

Yükseltilebilir firmware: Mikro USB portu üzerinden firmware yükseltme yapabilirsiniz. Ayrıca, güncellenebilir firmware size vaping evrim yetişmek yapacaktır.

Resim

doldurma
Cihazdan lityum pilleri almak daha iyidir ve daha sonra hücrelerin şarj edin. 
Ayrıca, aynı zamanda USB kablosu ile şarj edilebilir. 
Resim
Resim
Standart Yapılandırma:

1 * (hücreler olmadan) Reuleaux RX200 
1 * USB Kablo
Resim


STP1144823661
Yeni ürün

Ürün İncelemeleri