DigiFlavor DF-60 60W Mod Batarya

DigiFlavor DF-60 60W Mod Batarya 60W Çıkış Gücü  1700mAh Batarya Kapasitesi  510 Bağlantı Uyumlu

389,90 ₺
Vergi dahil
Adet
Stokta yeterli ürün yok

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

DigiFlavor DF-60 60W Mod Batarya

Temel Özellikler

Küçük boyut, özgün metal buton
Gümüş metal rengindeki hoş görünüm
Sprey boya ile oldukça popüler olan şık siyah renk

Boyut olarak küçük, taşıması kolay

Yonga

Yonga, akıllı şarj yönetimi özelliğine sahiptir, bu sayede bataryayı şarj ve deşarj durumlarında dengede tutarak batarya ömrünü uzatır.

Ürün Detayları

Boyut: 43*70.4*26mm
Bağlantı Parçası: 510
Çıkış Modu: Watt/SSTC/NITC/TITC/TCR
Çıkış Wattı: 5-60W
Rezistans Aralığı: 0.1 - 2.5ohm
Sıcaklık Aralığı: 95-345C / 200-650F
Materyal: Çinko Alaşım
Renk: Siyah/Paslanmaz çelik
Batarya: 1700mAh

510 Bağlantı Parçası
Havalandırma Delikleri
Düzenleyici Buton
USB Girişi
Karbon fiber

Paket İçeriği

1x DF 60 Mod
1x USB Kablo
1x Kullanım Kılavuzu

DigiFlavor
STP1733803489
Yeni ürün

aynı kategoride bulunan diğer 16 ürün:

Ürün İncelemeleri