CoilArt Mage Mech Tricker Kit Resin Mekanik Mod Elektronik Sigara

CoilArt Mage Mech Tricker Kit Resin Mekanik Mod Elektronik Sigara 25mm Çap  125mm Uzunluk  24k Altın Kaplama Base 

599,90 ₺
Vergi dahil
Adet
Stokta yeterli ürün yok

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

CoilArt Mage Mech Tricker Kit Resin Mekanik Mod Elektronik

24 mm çap
125 mm toplam yükseklik
Manyetik ateş düğmesi
Sağlam dış yüzey 
Çok renkli reçine kaplama
Ayarlanabilir atomizer bağlantısı
24K Altın kaplama deck
Ayarlanabilir hava akış sistemi
510 pin bağlantı tipi
18650 pil ile uyumlu

CoilArt Mage Mech Tricker Kit Resin Mekanik Mod Elektronik Sigara Kutu İçeriği:

1 x MAGE MECH Mod
1 x MAGE RDA Atomizer
1 x Aksesuar Çantası

CoilART
STP1520578422
Yeni ürün

aynı kategoride bulunan diğer 2 ürün:

Ürün İncelemeleri