Advken Mad Hatter 24 MECH Kit Copper Mekanik Mod Elektronik Sigara

Advken Mad Hatter 24 MECH Kit Copper Mekanik Mod Elektronik Sigara 24mm Çap  117mm Uzunluk  Paslanmaz Çelik Pirinç ve Bakır Konstrüksiyon

649,90 ₺
Tax included
Adet
Out of stock

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Advken Mad Hatter 24 MECH Kit Copper Mekanik Mod Elektronik Sigara

Mad Hatter 24 RDA 24 mm çapında yeniden oluşturulabilir bir damlatıcı atomizördür. RDA, kolay damlama ve ayarlanabilir hava akışı için çıkarılabilir geniş çaplı damla ucuna sahiptir. Bununla birlikte tek veya çift bobinler oluşturabilirsiniz. Ve Hatter 24 Mech MOD, RDA'ya mükemmel uyum sağlar. Kesiminiz için siyah, pirinç, bakır ve SS renkleri.

304 Paslanmaz Çelik, Pirinç ve Bakır Konstrüksiyon
Daha Kolay Damlama için Menteşeli Kapak Üst Kapağı, Tek 18650 Pil için 24MM Çapı Fit
AFC Sistemi için İki Taraflı Yan Hava Akımı Kontrol Sistemi
Standart 810 Damla Ucu ve 510 Adaptörlü Standart 510 Vidalı ve Altın Kaplama Bağlantı Pimli
Daha Kolay Bobin Yapısı İçin Post Deliklere Yaylar Ekleme

Ağırlık : 182g (6.43oz)
Çap : 24mm (0.94 inch)
Yükseklik : 117mm (4.61 inch)

ADVKEN
STP1129003678
Yeni ürün

aynı kategoride bulunan diğer 2 ürün:

Ürün İncelemeleri