Liquid State Orange Dream 60ml Elektronik Sigara Likiti

Liquid State Orange Dream 60ml Elektronik Sigara Likiti Portakallı Vanilyalı Dondurma Aromalı Premium Likit.

99,90 ₺
Tax included
Mg
Adet

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Orange Dream- Florida, USA

 

Bu ferahlatıcı aroma sizi Florida’nın sıcak ve kumlu sahillerine götürecek. Taze portakal şerbeti çırpılmış krema ile birleştirilerek yumuşak ve ekşi bir aroma elde edilmiştir. Hayaller gerçek oluyor. 

VG/PG Oranı: 80/20

Aroma Profili: Portakal, Çırpılmış Krema

Liquid State
STP1739117848
10 Öğeler

Bilgi kartı

ML
60ml
VG / PG ORANI
80VG/20PG
Yeni ürün

aynı kategoride bulunan diğer 1 ürün:

Ürün İncelemeleri