Liquid State Sweet Leaf 60ml Elektronik Sigara Likiti

Liquid State Sweet Leaf 60ml Elektronik Sigara Likiti Şeftalili Limonata Aromalı Premium likit.

99,90 ₺
Vergi dahil
Mg
Adet

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Sweet Leaf- Georgia, USA

Mason Dixon hattının altında hayat gerçekten çok güzel. Şeftali eyaleti Georgia’dan ilham alınarak üretilen Sweet Leaf güneyin aromalarını kullanır. Georgia şeftalisi ve soğuk çaylı limonata karışımı size kesinlikle güneyi hissettirecek.

VG/PG Oranı: 80/20

Aroma Profili: Şeftali, Soğuk Çay, Limonata

Liquid State
STP1670510126
7 Öğeler

Bilgi kartı

ML
60ml
VG / PG ORANI
80VG/20PG
Yeni ürün

Reviews

Write your review

Liquid State Sweet Leaf 60ml Elektronik Sigara Likiti

Liquid State Sweet Leaf 60ml Elektronik Sigara Likiti Şeftalili Limonata Aromalı Premium likit.

Write your review

aynı kategoride bulunan diğer 1 ürün: