Liquella Liquella Soda Fruit Meyveli Soda Aromalı Likit

Liquella Liquella Soda Fruit Meyveli Soda Aroması Likit bugüne kadar hiç bir likit üreticisi bu tadı ve lezzeti üretmedi soda ve ekşi tadları sevenler için en güzel lezzet sodalı likit.Yüksek duman performansı 70vg 30pg ile doyuma ulaşacaksınız.

29,90 ₺
Vergi dahil
Mg
Adet

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Liquella Liquella Soda Fruit Meyveli Soda Aroması Likit bugüne kadar hiç bir likit üreticisi bu tadı ve lezzeti üretmedi soda ve ekşi tadları sevenler için en güzel lezzet sodalı likit.

Liquella
Liquella Liquella Soda Fruit
20 Öğeler

Bilgi kartı

ML
30ml
VG / PG ORANI
70VG/30PG
Likit Aroması
Meyva Aromalı Likit
Likit Aroması
Meyvalı Soda Aromalı Likit

Ürün İncelemeleri

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Liquella Cool Fruit Likit

Enteresan bir tad tam çözemedim sodalı likit mi olur muş dedim gayet iyi denemelisiniz bence.

Was this comment useful to you? Yes No