LiQua Watermelon 30ml Karpuz Aromalı Likit

LiQua Watermelon 30ml Karpuz Aromalı Likit mutlaka bu tadı denemelisiniz 70vg 30pg Premium likit kalitesinde en çok satılan likit markası.Karpuz aroması bugune kadar hiç bu kadar lezzetli olmamıştı.

39,90 ₺
Vergi dahil
Mg
Adet
Stokta yeterli ürün yok

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

LiQua Watermelon 30ml Karpuz Aromalı Likit mutlaka bu tadı denemelisiniz 70vg 30pg Premium likit kalitesinde en çok satılan likit markası.Karpuz aroması bugune kadar hiç bu kadar lezzetli olmamıştı.

LiQua
STP2075610089

Bilgi kartı

ML
30ml
VG / PG ORANI
70VG/30PG
Likit Aroması
Karpuz Aromalı Likit

aynı kategoride bulunan diğer 4 ürün:

Ürün İncelemeleri