Le French Nostromo 30 ml Elektronik Sigara Likiti

Le French Nostromo 30 ml Elektronik Sigara Likiti Vanilyalı Krema, Bisküvi, Frambuaz Aromalı Premium Likit.

89,90 ₺
Tax included
Mg
Adet
Stoktaki son ürünler

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Le French Nostromo 30 ml Elektronik Sigara Likiti

 

Le French Liquide tarafından ortaya çıkarılan Nostromo ürününde vanilya kremasının bisküvi ile mükemmel şekilde dengelenmiş aromasını hissedeceksiniz. Buna ek olarak nefesinizi verirken de küçük bir frambuaz dokunuşunu fark edeceksiniz.

 

VG/PG Oranı: 50/50%

Aroma Profili: Vanilyalı Krema, Bisküvi, Frambuaz

Le French
STP1432714664
2 Öğeler

Bilgi kartı

ML
30ml
VG / PG ORANI
50VG/50PG
Likit Aroması
Karışık Aromalı Likit
Likit Aroması
Vanilyalı likit
Likit Aroması
Bisküvi Aromalı Likit
Yeni ürün

Ürün İncelemeleri