Kilo Standart Series Kiwi 30ml Elektronik Sigara Likiti

Kilo Standart Series Kiwi 30ml Elektronik Sigara Likiti Sevilen bir tropikal meyve sevinci, Kiwi beklentilerinizi aşacaktır! Mükemmel karışım, özlediğiniz tadı yakalar! Günlük deneyimin keyfini en iyi şekilde çıkarmanın harika bir yolu

119,90 ₺
Vergi dahil
Mg
Adet

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Kilo Standart Series Kiwi 30ml Elektronik Sigara Likiti

Sevilen bir tropikal meyve sevinci, Kiwi beklentilerinizi aşacaktır! Mükemmel karışım, özlediğiniz tadı yakalar! Günlük deneyimin keyfini en iyi şekilde çıkarmanın harika bir yolu! Her zaman Kilo Standart Serisi yakalayın ve her zaman hayret! Vape'nizi yeni seviyelere taşıyın ve tropikal bir deneyim için ihtiyaçlarınızı şımartın. Aroma bulutu ile günden güne küçük bir kaçış.

60/40 VG-PG

Kilo
STP1417514061
3 Öğeler

Bilgi kartı

ML
30ml
VG / PG ORANI
70VG/30PG
Likit Aroması
Kiwi Aromalı Likit
Yeni ürün

Ürün İncelemeleri