Kilo Standart Series Nutty 30ml Elektronik Sigara Likiti

Kilo Standart Series Nutty 30ml Elektronik Sigara Likiti Fındık Aromalı 30ml Premium Likit

119,90 ₺
Tax included
Mg
Adet
Out of stock

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Kilo Standart Series Nutty 30ml Elektronik Sigara Likiti

Kilo'dan bir nutty delight tadını çıkarın! Çıldırmaya hazır ol! Karıştırma somunlarının keyifli karışımı, mükemmelliğe giden yolu büyülecek! Buna inanmak için tat! Bugün bir tane al! Çatlamış ekmeğin yanında bir parça kavrulmuş fındık gibi, bu orijinal deneyim de fındık severler ve hatta fıstık ezmesinin kendisi için mükemmeldir. Nutty iyilik bir doz kullanabilecek başka bir sıvı ile karıştırmak için mükemmel yalnız veya hatta fantastik.

60/40 VG-PG

Kilo
STP1655631135

Bilgi kartı

ML
60ml
VG / PG ORANI
70VG/30PG
Yeni ürün

Ürün İncelemeleri