Kilo Standart Series Menthol Tobacco 30ml Elektronik Sigara Likiti

Kilo Standart Series Menthol Tobacco 30ml Elektronik Sigara Likiti Tütün Mentol Aromalı  30ml  Premium Likit

119,90 ₺
Vergi dahil
Mg
Adet
Stokta yeterli ürün yok

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Kilo Standart Series Menthol Tobacco 30ml Elektronik Sigara Likiti

İşyerinde soğuk bir tütün hissi! Kilo'dan mentol tütünün nane vibe tadını çıkarın! Günlük zevkiniz için sadece harika bir tedavi! Bugün bir tane yakaladığınızdan emin olun! Geride kalmayın! Vaping ile ayaklarını ıslatmak isteyen bir sigara içicisi için mükemmel bir geçiş vape suyu. Tütün aromasının mükemmel bir kopyası, külü ve uzun süren kokuyu ortadan kaldırmak için kullanılır.

60/40 VG-PG

Kilo
STP1121343789

Bilgi kartı

ML
30ml
VG / PG ORANI
60VG/40PG
Likit Aroması
Tütün Aromalı Likit
Likit Aroması
Mentol Aromalı Likit
Yeni ürün

Ürün İncelemeleri