Kilo Kiberry Yogurt 30ml Elektronik Sigara Likiti

Kilo Kiberry Yogurt 30ml Elektronik Sigara Likiti Çilekli ve Kivili Yoğurt Aromalı  30ml  Orjinal Ürün Premium Likit

129,90 ₺
Vergi dahil
Adet
Stokta yeterli ürün yok

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Kilo Kiberry Yogurt 30ml Elektronik Sigara Likiti

 

Kilo orijinal serisinin en yeni üyelerinden biri olan Kiberry Yogurt, kremalı yoğurt içerisine karıştırılmış olgun çilek ve kivi parçaları arasında iyi dengeye sahip lezzetli bir üründür. Bu tatlı ve mayhoş aromaların kombinasyonunu gün boyu kullanmaktan kendinizi alıkoyamayacaksınız!

 

VG/PG: 70/30

Aroma Profili: Çilek, Kivi, Yoğurt, Krema

Kilo
STP1360364305

Bilgi kartı

ML
30ml
VG / PG ORANI
70VG/30PG
Yeni ürün

Ürün İncelemeleri