Kilo Black Series Apple Pie 60ml Elektronik Sigara Likiti

Kilo Black Series Apple Pie 60ml Elektronik Sigara Likiti Elmalı Turta Aromalı 60ml Orjinal Ürün Premium Likit

189,90 ₺
Vergi dahil
Adet
Stokta yeterli ürün yok

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Kilo Black Series Apple Pie 60ml Elektronik Sigara Likiti

 

Kilo’nun siyah seri ürünlerinden bir diğeri olan Apple Pie, üzerine tarçın serpilmiş geleneksel ev yapımı elmalı turtadan esinlenilerek ortaya çıkarılan eşsiz bir tatlı aromasıdır. Apple Pie’ı içinize çekerken olgun ve lezzetli elmaların müthiş tarçınlı turta hamuru ile kusursuz birleşimini hissedeceksiniz. Piyasadaki en iyi elmalı turta aromalı ürünü sakın kaçırmayın.

 

VG/PG: 70/30

Aroma Profili: Elmalı Turta, Tarçın

Kilo
STP1501223682

Bilgi kartı

ML
60ml
VG / PG ORANI
70VG/30PG
Yeni ürün

Ürün İncelemeleri