Kilo Black Series Birthday Cake 60ml Elektronik Sigara Likiti

Kilo Black Series Birthday Cake 60ml Elektronik Sigara Likiti Kremalı Pasta Aromalı  60ml Orjinal Ürün Premium Likit

189,90 ₺
Vergi dahil
Adet
Stokta yeterli ürün yok

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Kilo Black Series Birthday Cake 60ml Elektronik Sigara Likiti

Kilo’nun siyah seri ürünlerinden biri olan Birthday Cake size doğum gününüzü hatırlatacak harika bir e-likittir. Klasik yumuşacık sarı pasta üzerinde vanilyalı krema kullanılmıştır ve süsleme olarak da üzerine renkli şeker serpilmiştir. Bu üç katmanlı doğum günü pastasının aroması içinize çekerken sarı kekin, nefesinizi verirken ise kremanın şekerli tadını verir. Favori tadınız için artık bir sene beklemenize gerek yok, Kilo’nun Birthday Cake ürününü dilediğiniz yerde dilediğiniz zamanda kullanabilirsiniz.

 

VG/PG: 70/30

Aroma Profili: Sarı Kek, Krema, Şekerleme Parçacıkları

Kilo
STP1676918485

Bilgi kartı

ML
60ml
VG / PG ORANI
70VG/30PG
Yeni ürün

Ürün İncelemeleri