Kilo Cereal Milk 10ml Elektronik Sigara Likiti

Kilo Cereal Milk 10ml Elektronik Sigara Likiti Meyveli Gevrek ve Süt Aromalı  10ml  Orjinal Ürün Premium Likit

49,90 ₺
Vergi dahil
Mg
Adet
Stoktaki son ürünler

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Kilo Cereal Milk 10ml Elektronik Sigara Likiti

 

Cereal Milk, meyveli mısır gevreği ve sütlü kremanın müthiş karışımından oluşur. Bu nostaljik aroma ek olarak az miktarda dutsu meyve ile karıştırılmıştır. Lezzetli olduğu kadar aynı zamanda hafif olan bu e-likit meyve ve krema arasındaki mükemmel dengeye sahiptir.

 

VG/PG: 70/30

Aroma Profili: Meyveli Mısır Gevreği, Sütlü Krema, Dutsu Meyveler

Kilo
STP1612086584
2 Öğeler

Bilgi kartı

ML
10ml
VG / PG ORANI
70VG/30PG
Yeni ürün

Ürün İncelemeleri