Kilo Dewberry Cream 10ml Elektronik Sigara Likiti

Kilo Dewberry Cream 10ml Elektronik Sigara Likiti Çilekli ve Kavunlu Krema Aromalı  10ml Orjinal Ürün Premium Likit

49,90 ₺
Vergi dahil
Adet
Stokta yeterli ürün yok

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Kilo Dewberry Cream 10ml Elektronik Sigara Likiti

 

Kilo orijinal serisinin bir üyesi olan Dewberry Cream, hem içinize çekerken hem de nefesinizi dışarı verirken bal özlü kremanın dut meyveleri ile mükemmel birleşimini hissettirir. Dewberry Cream’in kremalı ve meyveli aroma arasındaki harika dengesi sayesinde kullandığınız her an keyif alacaksınız.

 

VG/PG: 70/30

Aroma Profili: Bak Özü, Krema, Dut Meyveleri

Kilo
STP2079953338

Bilgi kartı

ML
10ml
VG / PG ORANI
70VG/30PG
Yeni ürün

Ürün İncelemeleri