Kilo Black Series Honey Creme 60ml Elektronik Sigara Likiti

Kilo Black Series Honey Creme 60ml Elektronik Sigara Likiti Ballı Krema Aromalı  60ml  Orjinal Ürün  70VG - 30PG Premium Likit

189,90 ₺
Vergi dahil
Adet
Stokta yeterli ürün yok

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Kilo Black Series Honey Creme 60ml Elektronik Sigara Likiti

 

Kilo’nun siyah serinin ilk ürünü olma özelliği taşıyan Honey Creme’de vanilyalı dondurmanın yumuşak ve zengin aroması bal ile birleştirilmiştir ve kavrulmuş yemişler ile taçlandırılmıştır. Bu eşsiz ürünü içinize çekerken önce vanilyanın bal ile mükemmel karışımını, nefesinizi verirken ise kavrulmuş yemişlerin aromasını hissedeceksiniz.

 

VG/PG: 70/30

Aroma Profili: Vanilya, Bal, Kavrulmuş Yemiş

Kilo
STP1726615717

Bilgi kartı

ML
60ml
VG / PG ORANI
70VG/30PG
Yeni ürün

Ürün İncelemeleri