Kilo Vanilla Almond 10ml Elektronik Sigara Likiti

Kilo Vanilla Almond 10ml Elektronik Sigara Likiti Badem Vanilya Aromalı  10ml | Orjinal Ürün 70VG - 30PG Premium Likit

49,90 ₺
Vergi dahil
Mg
Adet

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Kilo Vanilla Almond 10ml Elektronik Sigara Likiti

 

Kilo tarafından üretilen Vanilla Almond vanilya, badem ve süt aromalarından oluşturulmuştur. Daha lezzetli deneyimler için bu aromayı favori kahvaltınızda; mısır gevreği, muffin yerken veya kahve içerken kullanabilirsiniz.

 

VG/PG: 70/30

Aroma Profili: Vanilya, Süt, Badem

Kilo
STP2045907744
10 Öğeler

Bilgi kartı

ML
10ml
VG / PG ORANI
70VG/30PG
Yeni ürün

Ürün İncelemeleri