Kent Neostiks Blue Elektronik Sigara Tütünü

Kent Neostiks Blue Elektronik Sigara Tütünü ( hafif tazelenmiş malt ve ceviz notalarıyla dengeli ve aromatik bir karışım.)

1 Paket içerisinde 20 Adet sigara vardır.

229,90 ₺
Vergi dahil
Adet

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Kent Neostiks Midnight Blue Elektronik Sigara Tütünü ( Dengeli siyah baharat ve maun notaları ile sizi şaşırtacak daha sağlam bir tütün karışımı)

1 Paket içerisinde 20 Adet sigara vardır.

Kent GLO
kentblue
8 Öğeler

aynı kategoride bulunan diğer 6 ürün:

Ürün İncelemeleri

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Kent Neostiks Blue

Kent Neostiks Blue uzun süredir arıyordum bu sitede bulunca 3 karton sipariş verdim motorlu kurye ile gönderdiler.

Was this comment useful to you? Yes No