Kent GLO Element Limited Edition Buharlaştırıcı Elektronik Sigara

GLO Element Limited Edition Buharlaştırıcı KENT firmasının kendi ürettiği sigarayı buharlaştırma ya yarayan bir cihazdır.Sigara içerisinde bulunan zararlı maddelerden arındırılmış bir üründür. İQOS elektronik sigara ile aynı özelliklere sahip olan bu cihaz tasarım ve kullanım kolaylığı olarak kullanıcıların dikkatini çekiyor.

699,90 ₺
Vergi dahil
Adet
Stokta yeterli ürün yok

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.
Kent GLO Element Limited Edition Kent firmasinin kendi ürettigi sigarayi buharlastirmaya yarayan bir cihazdir.Sigara içerisinde bulunan zararli maddelerden arindirilmis bir üründür. IQOS elektronik sigara ile ayni özelliklere sahip olan bu cihaz tasarim ve kullanim kolayligi olarak kullanicilarin dikkatini çekiyor.

Kent GLO Element Limited Edition Buharlastirici Elektronik Sigara Paket Içerigi 

1x glo Cihaz
10x KENT NEOSTIKS paketleri
1x temizleme çubuğu
1x USB şarj kablosu
1x kullanım kılavuzu glo

FONKSIYONELLER VE FAYDALARI glo
Glo , size devrim niteliginde isinma teknolojisi sunan yenilikçi bir cihazdir *. 
Kullanimi kolay, kaliteli malzemelerle dolu sezgisel bir tasarima sahip, dokunustan hosnut.
* Bu özellik, bu ürünün diger tütün ürünlerinden daha az zararli oldugu anlamina gelmez.


globe HAKKINDA NE YAPMALI
Tütün isitma teknolojisinin faydalari

Resim
* Bu özellik, bu ürünün diger tütün ürünlerinden daha az zararli oldugu anlamina gelmez. 
Düzenli sigara ile çikan dumanla karsilastirildiginda. 
Bu özellik, bu ürünün diger tütün ürünlerinden daha az zararli oldugu anlamina gelmez.


Resim

GLO ELEMENT LİMİTED EDİTİON NASIL KULLANILIR


Resim
Resim

1.  NEOSTIK Sigarayi Yerlestirin

Üstteki kapagi açin ve bir Neostik'i içine sokun.


Resim

2. Tusa Basin

Isitma islemini baslatmak için dügmeyi 3 saniye basili tutun.  parmaginizi dügmeyi kaldirabildiginizde, glo kisa bir titresimle sizi duyuracaktir.


Resim

3. VIBRASYON, KULLANIM IÇIN KULLANILIR

Bir kez açildiginda, glo 40 saniye boyunca tütünü hazirlar. Sonra daire isik tamamen yanacak ve cihaz baslayabilir bu deneyimi gösteren hafifçe titrer glo .


Resim

4. DENEYIMINIZI IZLEYIN

Neostik, normal bir sigarayla her zamanki gibi dudaklarinda durur ve kolayca ilham verir. 
Her seans 3:30 dakka sürer. Seans sona yaklastiginda, parlak dairenin dörtte üçü sönecek ve 3:30 dakikanin sonunda glootomatik olarak duracaktir.

Kent GLO
kentgloelement

aynı kategoride bulunan diğer 3 ürün:

Ürün İncelemeleri