Filtreleme ölçütü

Stok durumu

Stok durumu

Renk

Renk

Kent GLO Elektronik Sigara

Kent GLO Elektronik Sigara çeşitleri kent firması tarafından İQOS elektronik sigara modeline karşı çıkarılmış aynı işlevle çalışan tütünü ısıtarak buharlaştırma tekniği kullanmaktadır.İçerisine taktığınız sigarayı ısıtarak buharlaştırma görevi görüyor. Kent GLO cihazların çalışabilmesi için yanında Kent Neostiks almanız gerekmektedir.

Kent GLO Elektronik Sigara

Active filters

Kent GLO Element Limited Edition Buharlaştırıcı Elektronik Sigara

699,90 ₺

GLO Element Limited Edition Buharlaştırıcı KENT firmasının kendi ürettiği sigarayı buharlaştırma ya yarayan bir cihazdır.Sigara içerisinde bulunan zararlı maddelerden arındırılmış bir üründür. İQOS elektronik sigara ile aynı özelliklere sahip olan bu cihaz tasarım ve kullanım kolaylığı olarak kullanıcıların dikkatini çekiyor.

Kent GLO Polar Limited Edition 2018 Buharlaştırıcı Elektronik Sigara

699,90 ₺

Kent GLO Polar Limited Edition 2018 Buharlaştırıcı KENT firmasının kendi ürettiği sigarayı buharlaştırma ya yarayan bir cihazdır.Sigara içerisinde bulunan zararlı maddelerden arındırılmış bir üründür. İQOS elektronik sigara ile aynı özelliklere sahip olan bu cihaz tasarım ve kullanım kolaylığı olarak kullanıcıların dikkatini çekiyor.

Kent GLO 2

549,90 ₺

GLO 2 Kent firmasının kendi ürettiği sigarayı buharlaştırmaya yarayan bir cihazdır.Sigara içerisinde bulunan zararlı maddelerden arındırılmış bir üründür. İQOS elektronik sigara ile aynı özelliklere sahip olan bu cihaz tasarım ve kullanım kolaylığı olarak kullanıcıların dikkatini çekiyor.