Filtreleme ölçütü

Kategoriler

Kategoriler

Stok durumu

Stok durumu

Renk

Renk

Kent GLO

Kent GLO Elektronik Sigara Kent sigara firması tarafından üretilmiş GLO cihaz içerisine tütün takılıp takılan tütünün yüksek ısıda buharlaştırma görevi görerek nikotin isteğinizi karşılamaktadır.Kent GLO markası IQOS sigara ya karşı çıkarılmış ve Yurt dışında IQOS sigara dan daha fazla kullanılmakta ve bilinmektedir. Kent GLO cihaz modellerine buradan ulaşabilirsiniz. Kent GLO tütünlerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz Kent GLO tütünleri Kent Neostik diye bilinmektedir.

Kent GLO

Active filters

Kent GLO Element Limited Edition Buharlaştırıcı Elektronik Sigara

699,90 ₺

GLO Element Limited Edition Buharlaştırıcı KENT firmasının kendi ürettiği sigarayı buharlaştırma ya yarayan bir cihazdır.Sigara içerisinde bulunan zararlı maddelerden arındırılmış bir üründür. İQOS elektronik sigara ile aynı özelliklere sahip olan bu cihaz tasarım ve kullanım kolaylığı olarak kullanıcıların dikkatini çekiyor.

Kent GLO Polar Limited Edition 2018 Buharlaştırıcı Elektronik Sigara

699,90 ₺

Kent GLO Polar Limited Edition 2018 Buharlaştırıcı KENT firmasının kendi ürettiği sigarayı buharlaştırma ya yarayan bir cihazdır.Sigara içerisinde bulunan zararlı maddelerden arındırılmış bir üründür. İQOS elektronik sigara ile aynı özelliklere sahip olan bu cihaz tasarım ve kullanım kolaylığı olarak kullanıcıların dikkatini çekiyor.

Kent GLO 2

549,90 ₺

GLO 2 Kent firmasının kendi ürettiği sigarayı buharlaştırmaya yarayan bir cihazdır.Sigara içerisinde bulunan zararlı maddelerden arındırılmış bir üründür. İQOS elektronik sigara ile aynı özelliklere sahip olan bu cihaz tasarım ve kullanım kolaylığı olarak kullanıcıların dikkatini çekiyor.