KangerTech NEBOX 60W Elektronik Sigara

KangerTech NEBOX 60W Elektronik Sigara 10 ML Likit Haznesi - 60W Ayarlanabilir Pil Gücü - Dijital Kontrol Ekranı - Yüksek Performans 

289,90 ₺
Vergi dahil
Adet
Stokta yeterli ürün yok

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

KangerTech NEBOX 60W Elektronik Sigara

Nebox, dahili bir atomizer ile Kangertech tarafından üretilen ilk kompakt cihazdır. Günümüzdeki en son sub-ohm teknolojisine sahip cihazların avantajlarına sahiptir. Örneğin kurulu olan Ni200 coil ile sıcaklık kontrol etkinliği, ayarlanabilir watt ve isteğe göre RBA seçeneği bu avantajlardan bazılarıdır. Güç çıkışı kolayca LCD ekrandan okunabilir, ayrıca bu ekran watt ve volt çıkışlarını, sıcaklık aralığını, atomizer rezistansını ve batarya göstergesini de kontrol etmenize olanak tanır. Ek olarak, gizli dahili tank 10mL likit kapasitesine sahiptir, yüksek kapasitesi sayesinde sık sık likit doldurmak zorunda kalmazsınız. Dahili Delrin geniş çelik ağızlık sayesinde moddan alabileceğiniz maksimum performansı elde edebilirsiniz. Çinko alaşımındaki kaliteli yapısı ile Kanger Nebox, basitliğin ve şıklığın tek bir cihazda toplanmış halidir.

Kanger Nebox 60W Sub-Ohm Kit Özellikleri:

18650 Tek Batarya (Ayrı olarak satılır)

10mL Yüksek Likit Kapasitesi

Çıkış Wattı: 7-60W

Maksimum Voltaj: 9V

Sıcaklık Kontrol Aralığı: 200-600F

Minimum Atomizer Rezistansı: 0.15ohm

LCD Ekran

POM Siyah Delrin Ağızlık

Ni200 Nikel, Titanyum ve Krom Nikel-Krom Uygunluğu

Çinko ve Alüminyum Alaşımdaki Yapı

Paslanmaz Çelik OCC (SSOCC) Tasarımı

İsteğe Bağlı RBA Sistemi

POM Black Delrin Drip Tip

Kangertech Nebox 60W avucunuza sığabilecek boyutlarda Kangerteh in elektronik sigara modelidir.

Boutları Uzunluk:8.6cm - Genişlik:5.8cm - Kalınlık2.3 cm dir

Tercihinize göre yeni nesil atomizerini (ni200 atomizer) Rba özelliği sayesinde eskiyen tel ve pamuğunu kendiniz çıkarabilir, temizleyebilir tekrar monte edebilirsiniz.

Mini Rab temizlik seti (pamuk ve tel) beraberinde gelmektedir.

Şarj edilebilir lion pili istediğiniz zaman Nebox içerinden çıkarabilirsiniz.

Kutu içerinden 2 adet farklı ohm lerda rba özelliği bulunan atomizer cıkmaktadır.

Maksimum 60 watt akım seviyesine çıkaran Kangertech Nebox ta buharın sıcaklık seviyesini LED panel ile ayarlayabilirsiniz.

Kanger NEBOX 60W Elektronik Sigara

Nebox Özellikleri:

All-In-One ile hepsi bir arada dizaynı

Dahili 10 mL E-Sıvı likit tankı

Yeni SSOCC 0.5 ohm coil

Yeni SSOCC Ni200 0.15 ohm coil

Sıcaklık Kontrolü: Ni200 ve Titanyum destekli

Dahil Mini RBA seti pamuk-tel

Çıkış Watt: 60W

Kangertech SubTank OCC coil ile uyumludur

18650 Pil mah gücü (Ayrıca Satılabilmektedir)

Kanger NEBOX 60W Elektronik Sigara

Kutu İçeriği:

1x Kanger Nebox Mod

1x SSOCC 0.5 ohm coil

1x SSOCC 0.15 ohm coil

1x Mini RBA seti

2x RBA Pre-Made Coils

1x Japon Pamuğu

1x Mikro USB Şarj Kablosu

1x Kullanım Kılavuzu

Kangertech
STP1259264807
Yeni ürün

Ürün İncelemeleri