KANGERTECH Topbox Nano 60w Tc Elektronik Sigara

KANGERTECH Topbox Nano 60w Tc Elektronik Sigara 3.2ml Likit Kapasite | 7-60W Ayarlanabilir Güç Seviyesi | 18650 Pil Uyumluluk | Dijital Ekran

539,90 ₺
Vergi dahil
Adet
Stokta yeterli ürün yok

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

KANGERTECH Topbox Nano 60w Tc Elektronik Sigara Parametreleri:

Toptank Nano Kapasitesi: 3.2ml
Watt: 7W - 60W
Direnç: 0.1ohm üzeri
Isı Kontrol desteği: Ni / Ti / SS / NiCr / Kanthal kangal
Bağlantı tipi: 510
Renkler: Seçeneklerdedir.

KANGERTECH Topbox Nano 60w Tc Elektronik Sigara Kutu İçeriği:


1 x KBOX Nano 60W TC
1 x TOPTANK Nano 3.2ml
1 x Clapton bobin-coil 0,5 ohm
1 x SSOCC bobin-coil 1,5 ohm
1 x SSOCC Ni-200 Coil 0.15 ohm
1 x Pyrex cam tüp
1 x Mikro USB
1 x Kullanım kılavuzu

Kangertech
STP2119684821
Yeni ürün

Ürün İncelemeleri