KangerTech Juppi Kit Elektronik Sigara Seti

KangerTech Juppi Kit Elektronik Sigara Seti RBA Coil Sistem | 0 - 75W Ayarlabilir Güç Seviyesi | 18650 Pil Uyumluluk | Dijital Ekran

499,90 ₺
Vergi dahil
Adet
Stokta yeterli ürün yok

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

KangerTech Juppi Kit Elektronik Sigara Seti

Günümüzdeki en kompakt ve ergonomik ürünlerden biri olan Kanger Juppi 75W Kit, iyi bir performans yaratmak adına Juppi Tank ile birleştirilmiştir. Juppi Box Mod 510 bağlantı parçasına sahiptir, bu sayede atomizerin mod ile birleştirilmesi sonucu elde tutuşu oldukça konforlu ve görünüm olarak göz alıcı bir cihaz elde edilir. Ana gövdeye entegre edilmiş, Kanger’in tek batarya ile çalışan sistemi 7-75W çıkış aralığına ve Khantal, Ni200, Titanyum, SS316L ve NiChrome ısıtma telleri ile uyumlu sıcaklık kontrolüne sahiptir. Cihaz oldukça ergonomik olan ve cihazın yan tarafına yerleştirilen ateşleme mekanizması tarafından çalıştırılır, ayrıca Kanger Juppi taşınabilirlik açısından da mükemmeldir. OLED kontrol ekranı ihtiyacınız olan her bilgiyi verirken, iki adet düzenleyici buton sayesinde kullanım işlevleri gerçekleştirilebilir. Kanger’in yeni Juppi Sub-ohm Tank’ı 3ml likit kapasitesine, üstten dolum özelliğine ve eşsiz coil yapısına sahiptir. Yeni Juppi Tank, standart tanklara göre çok daha efektif bir ısıtma alanı oluşturur ve iyi bir tat deneyimi sunar.

Kanger Juppi 75W TC Box Mod Özellikleri:

18650 Pil- (Dahili Değil)
Watt Çıkış Aralığı: 7-75W
Minimum Atomizer Rezistansı: 0.1ohm
Sıcaklık Kontrol Aralığı: 200-600F
Ni200 Nickel , Titanium, SS316L, NiCr Uyumlu
Yan Kısımda Bulunan Ateşleme Mekanizması
İki Adet Ayar Butonu
OLED Ekran
Manyetik Batarya Kapağı
Kısa Devre Koruması
Düşük Batarya Göstergesi
Yüksek Sıcaklık Koruması
Mikro USB Girişi
510 Bağlantı Parçası

Kanger Juppi Sub-Ohm Tank Özellikleri:

22mm Çap
3mL Likit Kapasitesi
Paslanmaz Çelik Yapı
Pyrex Glass Güçlendirme
Tabanda Yer Alan Çift Hava Akımı Kontrolü
Üstten Dokum Özelliği
Juppi Coil Yapısı
0.2ohm Juppi İç Atomizer
Efektif Isıtma Yüzey Alanı
510 Bağlantı Parçası

KangerTech Juppi Kit Elektronik Sigara Seti

Kangertech
STP2140412306
Yeni ürün

Ürün İncelemeleri