KangerTech Five 6 Elektronik Sigara

KangerTech Five 6 Elektronik Sigara 222W Çıkış Gücü | 8ml Likit Kapasitesi | Alüminyum Alaşım | 5 Adet 18650 Pil ile Çalışır

599,90 ₺
Vergi dahil
Renk
Adet

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

KangerTech Five 6 Elektronik Sigara Parametreleri:


On yıldır piyasada olan Kangertch, yeni cihazını tasarlamak için tanınmış teknolojisini ve kalitesini kullanmıştır. Şimdi, size yepyeni bir ustalık eseri olan Kangertech - AKD serisini sunuyoruz. Bu AKD serisi size daha önce hiç sahip olmadığınız bir deneyim sunacaktır. Kaliteli ve uzun süre kullanım, tam size layık !

Five 6 Tank Parametreleri:


Uzunluğu: 50 mm
Çap: 29 mm
Kapasite: 8 ml
Malzeme: Paslanmaz çelik + ECO-pirinç
Renk: Seçeneklerde belirtilmiştir


Five 6 Mod Parametreleri:

Boyutu: 57mm x 40mm x 94mm
Güç: 5W-222W
Kasa: Alüminyum alaşım
Üst ve alt cap: Çinko alaşım


KangerTech Five 6 Elektronik Sigara Kutu İçeriği:1x Fİve6 Tank
1x Five6 Mod
2x Kaplama Bobini (paralel olarak sarılı 3 x 0,6 ohm bobin)
1x Değiştirilebilir Pyrex cam
1x Cam conta o ring halkası seti
1x Kullanım kılavuzu

Kangertech
STP1293909907
3 Öğeler
Yeni ürün

Reviews

Write your review

KangerTech Five 6 Elektronik Sigara

KangerTech Five 6 Elektronik Sigara 222W Çıkış Gücü | 8ml Likit Kapasitesi | Alüminyum Alaşım | 5 Adet 18650 Pil ile Çalışır

Write your review