Kangertech Subvod Elektronik Sigara

Kangertech Subvod Elektronik Sigara Çap: 18.5mm  Uzunluk: 36mm  Kapasite: 1.9ml veya 3.2 ml tercihen Kapasite: 1300mAh

299,90 ₺
Tax included
Adet
Out of stock

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Kangertech Subvod Elektronik Sigara Parametreleri:


TOPTANK Nano Parametreleri:

Çap: 18.5mm

Uzunluk: 36mm

Kapasite: 1.9ml veya 3.2 ml tercihen

SUBVOD Pil Parametreleri:

Uzunluk: 90mm

Çap: 18.5mm

Kapasite: 1300mAh

Çıkış Voltajı: 3.7V

Bobin Direnci: 0.4ohm üzerinde kurulu

Şarj: Micro USB

Bağlantı tipi: 510

Kangertech Subvod Elektronik Sigara Kutu İçeriği:

1 x TOPTANK Nano atomizer
1 x SUBVOD Pil
1 x SSOCC 0,5 ohm bobin-coil (önceden kurulu)
1 x Yedek Pyrex Cam
1 x Mikro USB kablosu
1 x Kullanım kılavuzu

Kangertech
STP1103392122
Yeni ürün

Ürün İncelemeleri