KANGERTECH TOP EVOD KIT Elektronik Sigara

KANGERTECH TOP EVOD KIT Elektronik Sigara Kapasitesi: 650mAh  Kapasite: 1.7ml 

119,90 ₺
Vergi dahil
Renk
Adet
Stoktaki son ürünler

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

KANGERTECH TOP EVOD KIT Elektronik Sigara

Zarif tasarım, devasa buhar, kompakt boyut ve kolay kullanım hepsi Top Evod serisi ile sizlere sunuldu.

Evod Pil Parametreleri:

Kapasitesi: 650mAh 

Çıkış Gerilimi: 3.7V

Toptank Eod Parametreleri:

Kapasite: 1.7ml 

Çap: 14mm

KANGERTECH TOP EVOD KIT Elektronik Sigara Kutu İçeriği:

1 x TOPTANK EVOD atomizer

1 x EVOD pil 65 0mAh kapasite

1 x Yeni atomizer VOCC-T 1.5ohm

1 x 510 USB şarj cihazı

1 x Orijinallik kodu

1 x Kullanım kılavuzu

Kangertech
STP1399187932
2 Öğeler
Yeni ürün

Ürün İncelemeleri