KangerTech Arymi GIL Kit Elektronik Sigara

KangerTech Arymi GIL Kit Elektronik Sigara 75W Çıkış Gücü | 3.0 ML RDTA Atomizer | 18650 Pil Uyumluluk | EOCC  Coil

389,90 ₺
Tax included
Renk
Adet
Out of stock

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

KangerTech Arymi GIL Kit Elektronik Sigara

75W Çıkış Gücü | 3.0 ML RDTA Atomizer | 18650 Pil Uyumluluk | EOCC  Coil

Arymi GIL Kit

Ürün Tanıtımı

Kanger GIL Kit, Arymi Pro One Mod ve Arymi Gille hazneden oluşur. Pro One Mod 18650 pil(kite dahil değil) kullanır ve 75W’a kadar çıkış gücü sunar. Pro One, sıcaklık kontrol modunda nikel, titanyum, paslanmaz çelik 316 ve nikel-krom ısıtma tellerini kullanır. Pro One, şık çinko alaşımına sahip yapısının yanı sıra cihazın yan kısmında ateşleme butonuna sahiptir. Piller manyetik batarya kapağı sayesinde kolayca değiştirilebilir ve micro-USB girişinden şarj edilebilir.

Arymi Gille hazne, eşsiz coil tasarımına sahip NiChrome EOCC 0.2ohm iç atomizerini kullanır. Bu coil tasarımı, daha iyi bir çekiş deneyimi için daha etkin bir ısıtma yüzey alanı oluşturur. Arymi Gille hazne kolay üstten dolum sistemi ile birlikte 3ml e-likit kapasitesine sahiptir. Arymi Gille hazne 4 hava akımı deliği, sızıntı karşıtı kapak tasarımı ve yoğunlaşma karşıtı tasarım gibi özellikleri de yapısında bulundurur.

Arymi Pro One Mod için Özellikler ve Detaylar:

510 Bağlantı Parçası

Sıcaklık Kontrolü: Nikel / Titanyum / SS316L / Ni-Krom

Sıcaklık Kontrol Aralığı: 100 - 300C / 200 - 600F

Watt Çıkışı: 7-75W

Voltaj Çıkışı: Maksimum 9V

Rezistans Aralığı: 0.1 - 2.5ohm

Micro-USB Şarj Girişi(DC 5V/1000mAh)

Gerekli Parça:(1) High Amp 18650 Batarya (Ayrı olarak satılır)

OLED Ekran

Bataryaya Kolay Ulaşım için Manyetik Batarya Kapağı

Yan Kısımdaki Buton

Çinko Alaşımındaki Yapı

Kısa Devre Koruması

Düşük Batarya Göstergesi

Yüksek Sıcaklık Koruması

Arymi Gille Tank için Özellikler ve Detaylar:

22mm Çap

3ml E-likit Kapasitesi

510 Bağlantı Parçası

Üstten Dolum Sistemi

Değişken Watt için Eşsiz NiKrom EOCC 0.2ohm İç Atomizer

Yay Stilindeki Tasarıma Sahip Coil

4 Hava Akımı Deliği

Sızıntı Karşıtı Kapak Tasarımı

Yoğunlaşma Karşıtı Tasarım

510 Ağızlık

Kangertech
STP1417949894
Yeni ürün

Ürün İncelemeleri