KangerTech Arymi Argo KIT Elektronik Sigara

KangerTech Arymi Argo KIT Elektronik Sigara 1.9ml Likit Kapasitesi | All In One Set | 1600mah pil kapasitesi | CHC Coil Uyumluluk

299,90 ₺
Vergi dahil
Adet
Stokta yok

 

 

 

 

KangerTech Arymi Argo KIT Elektronik Sigara
1.9ml Likit Kapasitesi | All In One Set | 1600mah pil kapasitesi | CHC Coil Uyumluluk

Ürün Tanıtımı

Kanger Arymi Argo Kit, kendi haznesine ve dahili bataryaya sahiptir, bu yüzden All-in-One tarzında bir cihaz olarak tanımlanır. Bu All-in-One tasarımı, oldukça ince ve kompakt formu ile oldukça pratik batarya ve hazne kısmını birleştirir. Arymi Argo 1.9ml likit kapasitesine sahip cam haznesi ile kolayca taşınabilir bir cihaz olması için tasarlanmıştır, ayrıca dahili 1600mAh bataryası mikro USB şarj girişinden şarj edilebilir.

Arymi Argo Armor CHC iç atomizerlerini kullanır, ayrıca cihaz bu iç atomizerler ile tamamen entegre edilmiş eşsiz bir ağızlığa sahiptir. Bu özellik, üst kapaktan ağızlığın sökülmesi ile kolay ve temiz bir likit dolum sürecine olanak tanır. Arymi Argo, likit sızıntısını en aza indirgemek üzere tasarlanmış cam hazne kapağı tasarımına sahiptir. Cihazın ağızlığı, iyi bir çekiş deneyimi için ek olarak çift hava akımı tasarımını benimser. Arymi Argo, bir adet Armor CHC SS316L 0.3ohm iç atomizere ve bir adet Armor CHC NiChrome 1.0 iç atomizere sahiptir. CHC SS316L 0.3ohm iç atomizer geniş ağızlık ile birlikte daha fazla buhar üretimi için uygundur. CHC NiChrome 1.0ohm ise standart boyuttaki bir ağızlık ile daha dar bir çekiş deneyimi sunar.

Arymi Argo Özellikleri:

All-In-One Tasarımı
Basit Tek Tuşlu Tasarım
Dahili 1600mAh Batarya
1.9ml E-likit Kapasitesi
Minimum Rezistans: 0.15
Üstten Dolum Özelliği
Değiştirilebilir Cam Hazne
Mikro USB Şarj Girişi
Kısa Devre Koruması
Düşük Batarya Uyarısı
PCB Sıcaklık Koruması
Armor CHC İç Atomizer ile Entegre Edilmiş Eşsiz Ağızlık
Ağızlığın Çidr Hava Akımı Tasarımı
Kolay Coil Değişimi
Armor CHC SS316L 0.3ohm Doğrudan Ciğer Çekimi İçin İç Atomizer
Armor CHC NiChrome 1.0ohm Ağızdan Ciğer Çekimi İçin İç Atomizer

Kangertech
STP1750741396
Yeni ürün

Ürün İncelemeleri