Kangertech Subvod C Starter Kit Elektronik Sigara

Kangertech Subvod C Starter Kit Elektronik Sigara 2.8ml Likit Kapasitesi | 1300mAh Li-on Batarya 

239,90 ₺
Vergi dahil
Renk
Adet
Stoktaki son ürünler

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Kangertech SUBVOD-C Starter Kit Elektronik Sigara

Ürün Tanıtımı:

Kangerrech SUBVOD-C Starter Kit’in içeriğinde 1300mAh Kangertech SUBVOD batarya, Kanger Subtank Nano-C, Kanger’in yeni SSOCC coil ve diğer aksesuarlar bulunur, kullanımı oldukça kolay olan cihaz elektronik sigaraya yeni başlayacak olanlar için mükemmel bir seçimdir. Kanger SUBVOD Starter Kit popüler EVOD batarya tasarımını benimsemiştir. Kanger SUBVOD, kalem şeklindeki formunda dahi iyi bir sub-ohm deneyimi sunar. Kanger SUBVOD batarya kolay kullanım, kolay tutuş ve kolay taşınabilirlik için üretilmiştir.

Subtank Nano-C, geçmiş Subtank/Toptank modellerine göre geliştirilmiş kaliteye sahiptir. Subtank Nano-C ile üst kapağı sökerek likit dolumunu üst kısımdan kolaylıkla yapabilirsiniz. Ayrıca 2.8ml likit kapasitesine sahip tank sızıntı karşıtı yapıda tasarlanmıştır. Bu tank ek olarak ayarlanabilir e-likit kanalı ve simetrik hava akımı boşluklarına sahiptir. Subtank Nano-C, daha fazla hava akımı, buhar ve tat sunan SSOCC iç atomizerlerini kullanır.

Kanger Subtank Nano-C’nin yalnızca Kanger SSOCC iç atomizerleri ile uyumlu olduğunu unutmayınız.

Kangertech Subvod-C Ürün Özellikleri ve Ürün Detayları:

Kanger SUBVOD 1300mAh Batarya:

Boyutlar: 3-1/2" x 3/4"

510 bağlantı parçası

Çap: 18.5mm

Batarya Kapasitesi: 1300mAh

Çıkış Voltajı: 3.7V

Minimum Rezistans: 0.4ohm

Micro USB girişinden şarj edilebilir 5V/500mA

Basit Tek Tuş Tasarımı

Kısa Devre Koruması

Düşük Rezistans Koruması

Aşırı Akım Koruması

Kangertech Subtank Nano-C Atomizer Özellikleri:

Boyutlar: 2-1/4" x 3/4" (Ağızlık dahil)

18.5mm çap

510 bağlantı parçası

2.8ml e-Likit kapasitesi

Sızıntı karşıtı kapak tasarımı

Üstten dolum özelliği

Simetrik hava akımı boşlukları

Ayarlanabilir e-likit kanalı

Cam tank

Kanger SSOCC iç atomizerleri ile uyumlu

(1) adet paslanmaz çelik 0.5ohm SSOCC iç atomizeri dahil

Kangertech Subvod-C Paket İçeriği:

1x SUBVOD Batarya

1x Subtank Nano-C

1x SSOCC SS 0.5ohm İç Atomizer

1x Mikro USB Kablo

Kangertech
STP1521178782
2 Öğeler
Yeni ürün

Ürün İncelemeleri