KangerTech K-Pin Elektronik Sigara

KangerTech K-Pin Elektronik Sigara 2000mAh Batarya | 2ml Likit Kapasitesi | 24mm Çap

269,90 ₺
Vergi dahil
Renk
Adet

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

KangerTech K-Pin Elektronik Sigara

Boyutlar: 24 mm x 134.5mm
Çıkış voltajı: 3.2V - 4.2V (tam güç çıkışı)
Pil Kapasitesi: Dahili 2000 mAh pil
Tank Kapasitesi: 2ml / 4ml
Coil-Bobin: SSOCC SS 0.2ohm
Coil-Bobin direnci: en az 0.15 ohm
Renk: Seçeneklerde belirtilmiştir
Şarj: Mikro USB şarj portu, DC 5V / 1000 mAh


KangerTech K-Pin Elektronik Sigara Kutu İçeriği:

1x KangertechK-PIN Elektronik Sigara Kiti
2x SSOKM - SS 0.2ohm
1x USB kablosu
1x Kullanım kılavuzu

Kangertech
STP1837297517
3 Öğeler
Yeni ürün

Reviews

Write your review

KangerTech K-Pin Elektronik Sigara

KangerTech K-Pin Elektronik Sigara 2000mAh Batarya | 2ml Likit Kapasitesi | 24mm Çap

Write your review