KangerTech Evod Mega Elektronik Sigara

KangerTech Evod Mega Elektronik Sigara 1900 mAh Gücünde - 2.5ml Likit Kapasitesi -  3.7V Çıkış voltajı

219,90 ₺
Vergi dahil
Renk
Adet
Stokta yeterli ürün yok

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Kanger Evod Mega Elektronik Sigara

Yeni KangerTech EVOD Mega, 2.5ml likit kapasite, çift bobin atomizer ve 1900mAh sabit voltaj piline sahiptir. Yenilenmiş devre sistemi ve yüksek kapasiteli pili sayesinde kullanıcılar için mükemmel deneyim.

Ürün Detayı

Yükseltildi bobinler: Her zamankinden daha saf lezzet.

2.5ml clearomizer

Pil kapasitesi: 1900 mAh

Mikro-USB şarj portu

Çıkış voltajı: 3.7V, Çıkış akımı: 2.5A

Anahtar: 5 kez açmak / kapatmak için tıklayın

Paket İçeriği

1 x 1900mAh Evod Mega Pil

1 x 2.5ml Evod Mega clearomizer (1.5ohm)

1 x Micro USB Şarj Aleti

Boyutu: 165mm * 18.5mm 

Kangertech
STP1314327239
Yeni ürün

Reviews

Write your review

KangerTech Evod Mega Elektronik Sigara

KangerTech Evod Mega Elektronik Sigara 1900 mAh Gücünde - 2.5ml Likit Kapasitesi -  3.7V Çıkış voltajı

Write your review