Kangertech Toptank Mini 4ml Atomizer

Kangertech Toptank Mini 4ml Atomizer Kapasite: 4ml  Boyut: 22 mm x 45 mm Malzeme: Pyrex Cam Ve SS (Paslanmaz çelik)

289,90 ₺
Vergi dahil
Renk
Adet
Stoktaki son ürünler

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Kangertech Toptank Mini 4ml Atomizer Özellikleri:

Kapasite: 4ml
Boyut: 22 mm x 45 mm
Malzeme: Pyrex Cam Ve SS (Paslanmaz çelik)
Çok sağlıklı ve çevreye duyarlı paslanmaz çelik ve organik pamuk rulosu ile birlikte geliyor.

Kangertech Toptank Mini 4ml Atomizer Paket İçeriği:

--(Eski versiyon paket içeriği)--

1 x TOPTANK Mini Atomizer
1 x SSOCC 0.5 ohm coil
1 x SSOCC 0.15 ohm coil
1 x Mini RBA Plus Tabanı
1 x RBA aksesuar paketi
1 x Kullanım Kılavuzu

--(Yeni versiyon paket içeriği)--

1 x TOPTANK Mini Atomizer
1 x SSOCC 0.15 ohm coil
1 x SSOCC 0.5 ohm coil
1 x Kullanım Kılavuzu

Kangertech
STP1744191408
1 Öğe
Yeni ürün

Ürün İncelemeleri