KangerTech Pangu Atomizer

KangerTech Pangu Atomizer 3.5ml Likit Kapasitesi | PGOCC Coil Uyumluluk | Ayarlanabilir Hava Deliği

69,99 ₺
Vergi dahil
Renk
Adet

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

KangerTech Pangu Atomizer Parametreleri:

Boyut: 22 (çap) x 35 mm (Drip tip hariç)
Tank kapasitesi: 3.5ml
Bağlantı tipi: 510 pin
Malzeme: Pyrex glass + SS Paslanmaz Çelik
Bobin-Coil: PGOCC (NiCr) 1.5ohm; TC modu için PGOCC (SUS316L) 0.5ohm

KangerTech Pangu Atomizer Kutu İçeriği:

1 x Kangertech PANGU Tankı
1 x PGOCC (NiCr) 1.5ohm
1 x PGOCC (SUS316L) 0.5ohm
1 x Pyrex Cam
1 x Oring Halkaları
1 x Kullanım kılavuzu

Kangertech
STP1208192407
4 Öğeler

Bilgi kartı

Atomizer Çapı
22mm
Yeni ürün

Ürün İncelemeleri