Kangertech Subtank Mini-C Tank Atomizer

Kangertech Subtank Mini-C Tank Atomizer 3 ml kapasite - SSOCC Coil uyumu

129,90 ₺
Vergi dahil
Adet
Stokta yeterli ürün yok

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Kangertech Subtank Mini-C Tank Atomizer Parametreleri:

Boyut: 22 mm x 53 mm
Tank kapasitesi: 3mL
Bağlantı tipi: 510 pin
Değiştirilebilir pyrex cam
Simetrik Hava Akış Delikleri
POM drip tip
SSOCC (SUS316L) 0,5 Ohm (15-60W)
Renkler: Seçeneklerdedir

Kangertech Subtank Mini-C Tank Atomizer Kutu İçeriği:

1 x SUBTANK Mini - C Tank
1 x SSOCC sus316L 0,5 Ohm (önceden takılmış)
1 x Pryex cam
1 x Conta halkası yada o-ring
1 x Kullanım kılavuzu

Kangertech
STP1106764945

Bilgi kartı

Atomizer Çapı
22mm
Yeni ürün

Ürün İncelemeleri