Vision Spinner 3 Batarya 1600MAH

1600MAH Batarya - Altın Desenli - Şık Tasarım - Üstün Perfomans
129,00 ₺
Tax included
Adet
Out of stock

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Vision Spinner 3 Batarya 1600MAH

1600MAH Batarya - Altın Desenli - Şık Tasarım - Üstün Perfomans

Ürün Özellikleri

Model

vision spinner 3 

Boyu

 124.5*16.5mm 

Ağırlık

65g

Direnç

1.8~2.2ohm

Kapasite:

1600mah

Voltaj Aralığı: 

3.3-4.8V

Şarj voltajı : 

4.2v/420MAH 

Renk :

 red , green ,black ,gold 

Voltaj Aralığı Ayarlama :

3.3-4.8V

Uyumluluk: 

ego thread atomizer


Ayarlanabilir Batarya
Vision Spinner 3 batarya 1600MAH kapasitesiyle üstün performans sağlamaktadır. Elektronik sigara kullanıcılarının en çok tercih ettiği modellerin başında gelen Vision Spinner 3 Batarya şimdi Türkiye' de.Pilin alt kısmında bulunan ayarlanabilir güc düğmesiyle 4 farklı güç seçeneği sunmaktadır. Bunlar;
3.3V - 3.8V - 4.3V - 4.8V

Vision Spinner 3 ego thread atomizerlerle uyumludur.
Dikkat ! Uyumlu atomizer kullanmanız tavsiye edilmektedir.
Resim


STP1220649225
Yeni ürün

Ürün İncelemeleri