iJust 2 Batarya Pil

2600mAh - 510 Uyumluluk - Orjinal Ürün
140,00 ₺
Tax included
Adet
Out of stock

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

2 Pil ijust

Eleaf ijust 2 e-sigara, pil 2600mAh büyük bir kapasiteye sahiptir. Pil kısa devre koruması, düşük voltaj koruması ve aşırı şarj koruması bulunmaktadır. Bu e-sigara, pil, USB kablosu aracılığıyla şarj ederken kullanılabilir. Ijust 2 e-sigara, pil, tüm vapers karşılamak için yeterli güç kullanır.

Fırçalı Çelik mevcuttur.

Anahtar özellikler:

  Daha uzun süreli şarj için geniş kapasiteli 2600mAh pil
510 iplik paslanmaz çelik bağlantı
Pilin ederken vaping izin USB bağlantı noktası şarj olduğunu
Güvenlik özellikleri; kısa devre, düşük voltaj ve aşırı şarj koruması

STP1246890501
Yeni ürün

Ürün İncelemeleri