juul mango nectar
  • juul mango nectar

Juul Mango Nectar Pod

Juul Mango Nectar Pod , mango ve nectar karışımı enfes iki tadın birleşiminden meydana çıktı bu tada bayılacaksınız gün boyu içimde baymayan lezzet.

17mg - 1.7 nikotin içerir

Juul Mango Nectar Pod 1.7%

169,90 ₺
Tax included
Adet
Out of stock

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Juul Mango Nectar Pod

Juul Mango Nectar Pod , mango ve nectar karışımı enfes iki tadın birleşiminden meydana çıktı bu tada bayılacaksınız gün boyu içimde baymayan lezzet.

17mg - 1.7 nikotin içerir

Juul Mango Nectar Pod 1.7%

Diğer Juul Pod çeşitlere web sayfamızdan bakabilirsiniz. Juul cihaz modellerine bu linke tıklayarak bakabilirsiniz.

Juul
juulmangonectarpod

Ürün İncelemeleri