Juul Pod Elektronik Sigara

JUUL, bir aerosol oluşturan ve yanmayı en aza indirecek şekilde tasarlanmış bir akıllı ısıtma mekanizması kullanır. JUUL kapalı bir sistem buharı ürünüdür ve tekrar doldurulabilecek şekilde tasarlanmamıştır. 4 Adet dolu kartüş hediyeli..

599,90 ₺
Vergi dahil
Renk
Adet

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.


JUUL Pod Elektronik Sigara NEDİR?


JUUL, bir aerosol oluşturan ve yanmayı en aza indirecek şekilde tasarlanmış bir akıllı ısıtma mekanizması kullanır.
JUUL kapalı bir sistem buharı ürünüdür ve tekrar doldurulabilecek şekilde tasarlanmamıştır.
JUUL bir USB portu ile şarj edilebilir.

JUULpod Kartüş Nedir ?
JUULpod, JUUL cihazının üstüne takılan kartuştur.
JUULpod'lar, sıkı kalite kontrollü süreçler altında karıştırılan ve sigaradan geçiş yaparken sigara içenlerin tatmin edilmesine yardımcı olacak özel bir tuz tabanlı nictonin e-sıvı formülü içerir.

JUUL POD E-SIVI NEDİR?
Bir e-sıvı, gerçek buharı oluşturmak için buhar ürünlerinde kullanılan sıvıdır.


JUUL POD E-SIVISI (KARTÜŞ) KARIŞIMI NEDİR ? NELERDEN OLUŞUR ?

PROPİLEN GLİKOL VE GLİKERİN (30/60 MİKS)
(% 90'a kadar)
Propilen glikol ve gliserin, görünür bir buhar oluşturmak için kullanılan ve tıbbi, güzellik ve gıda endüstrileri tarafından yaygın olarak kullanılan temiz sıvılardır. Tüm e-sıvılar değilse çoğunluk propilen glikol (PG) içerir.

BENZOİK ASİT
Benzoik asit, tütün ve diğer maddelerde bulunan doğal olarak oluşan bir maddedir. Nikotin tuzları formülasyonumuzun bir parçası olarak nikotin ile kombine edildiğinde, sigaraya benzer bir memnuniyet sağlar.

NİKOTİN
Nikotin, tütün bitkisinden gelen bir uyarıcıdır. Yüksek derecede saflaştırılmış / USP sınıfı / farmasötik sınıf nikotin kullanıyoruz.JUUL Laboratuarları, dünyanın bir milyar yetişkin sigara içicisinin yaşamlarını iyileştirmek amacıyla, yanıcı sigaralara kolay kullanımlı bir buhar alternatifi sunarak, mümkün olduğu kadar kolay geçiş yapmak için benzer bir nikotin seviyesi sağlamayı amaçlamaktadır.

Juul
STP2133739429
9 Öğeler
Yeni ürün

Reviews

kalite 
Kayhan
2018-12-11

Hızlı teslimat güvenilir web sitesi

Sabah telefonla arayıp Juul Pod Elektronik Sigara siparişi verdim kurye ile gönderdiler 2 saat sonra elime ulaştı teşekkürler güvenli ticaret oldu ürün orjinal.

kalite 
Bahri
2018-12-11

Juul pod elektronik sigara orjinal ürün

Juul pod elektronik sigara aldım orjinal ürün hızlı teslimat teşekkürler.

kalite 
Veli
2018-12-11

juul pod sigara hızlı gönderi

Kız arkadaşıma ve kendime 2 adet sipariş verdim kurye ile gönderdiler açtım kontrol edip aldım orjinal ürün dürüst satıcı.

kalite 
aydın
2018-12-11

hızlı kargolama

Juul siparişi verdim sabah elime ulaştı orjinal ürün teşekkürler telefonda görüştüğümüz gibi samimi bir satıcı.

kalite 
zeliha
2018-12-11

juul elektronik sigara perpa

Siteyi google da gördüm sipariş verdim şişli perpadan juul elektronik sigarayı elden aldım orjinal ürün teşekkürler.

kalite 
Merve
2018-12-10

Hızlı gönderi orjinal ürün ilgili satıcı

10.12.2018 tarihinde saat 10:00 da sipariş verdim 11:00 'da elime ulaştı motorlu kurye ile hızlı bir şekilde gönderdiler kontrol ettim açıp bakarak parasını ödedim teşekkürler.

kalite 
zeki mert
2018-12-10

İlgili ve dürüst satıcı

İnternette dolaşırken buldum burayı daha önce başka siteden sipariş verdim ödemeyide havale yaptım ne ürün geldi nede başka birşey para gitti . Aradım başımdan geçenleri anlattım sağolsunlar dinlediler kapıda ödeme ile kurye ile gönderelim ürünü görün sonra parasını ödeyin dediler tamam dedim ürün geldi 2 saat içersinde kontrol edip aldım ilgili ve sözünde duran bir satıcı teşekkürler.

kalite 
Metin
2018-12-10

hızlı teslimat

Ürünü çok hızlı gönderdiler kontrol edip teslim aldım teşekkürler.

kalite 
mevlüt
2018-12-10

hızlı teslimat orjinal ürün

Sipariş verdim 1 saat sonra geldi ürün orjinal teşekkürler.

kalite 
Mesut
2018-12-09

hızlı teslimat

Hafta sonu olmasına rağmen çabuk şekilde adrese teslim ettiler çok kazık yedikten sonra kargoyla almam dedim parayıda ödemem dedim açıp bakmadan gülerek dediler motorlu kurye ile gönderelim bakın öyle parasını ödeyin tamam dedim harbi orjinal çıktı onca sahtekarın yanında orjinal bulmak çok zor tebrikler.

kalite 
Hikmet bulut
2018-11-29

Güvenli teslimat

Arkadaşım başka bir siteden sipariş vermiş oyun hamuru göndermişler verdiği parayıda alamadı bende almak istiyordum arkadaşımın başına böyle bir şey gelince korktum bu siteyi buldum aradım dedim para vermem ürünü görmeden arkadaşımın başına böyle birşey geldi onlarda da ürüne açar bakar paranızı ödersiniz bu konuda güvenebilirsiniz dediler bende tamam dedim ürün geldi açtım baktım orjinal ürün güvenli site tavsiye ederim teşekkürler yardımlarınız için.

kalite 
Hakan
2018-11-29

güvenli hızlı ve samimi bir ticaret oldu

Kız arkadaşımla birlikte 2 tane aldım doğum günüydü ertesi gün elimde olması gerekiyordu aradım yarın teslim olurmu yoksa bir anlamı olmaz diye yarın elinizde olur dediler güvenerek sipariş verdim sözlerini tuttular teşekkürler

kalite 
batu
2018-11-29

juul multipack aldım

juul multipack aldım 1 gün sonra elime ulaştı beceremedim kullanmayı tarif etti telefonla her konusda tam destek teşekkürler.

kalite 
hakan
2018-11-29

hızlı teslimat

juul sigarayı sipariş verdim kuryeyle teslim ettiler hemen geldi açtım kuryenin yanında kontrol ettim orjinal ürün sonra parasını ödedim herkese güven olmuyor. İşlerini düzgün yapan samimi insanlar teşekkürler.

kalite 
banu
2018-11-29

Hızlı teslimat juul pod aldım

Juul pod sigarayı arkadaşımda gördüm çok beğendim https://www.elektroniksigara.net.tr/pod-elektronik-sigara/2518-594-juul-pod-elektronik-sigara.html bu sayfayı buldum başta güvenemedim aradım güven konusunda beni ikna etti güvenli bir ticaret oldu teşekkürler.

kalite 
Kamuran
2018-11-29

Juul Elektronik Sigara

Ürünü sipariş verdim 1 gün sonra kargo ile kapıma geldi kredi kartı ile ödemesini yaptım ürün orjinal kontrol ettim teşekkürler.

Write your review

Juul Pod Elektronik Sigara

JUUL, bir aerosol oluşturan ve yanmayı en aza indirecek şekilde tasarlanmış bir akıllı ısıtma mekanizması kullanır. JUUL kapalı bir sistem buharı ürünüdür ve tekrar doldurulabilecek şekilde tasarlanmamıştır. 4 Adet dolu kartüş hediyeli..

Write your review

aynı kategoride bulunan diğer 1 ürün: