juul cucumber pods
  • juul cucumber pods

Juul Cucumber %5.0 Kartuş

Juul Cucumber Pod Kartuşu Salatalık JUULpod ile ince salatalık ve nane bir nane tadını çıkarın. Juul Cucumber %5.0 Kartuş

169,90 ₺
Tax included
Adet

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Juul Cucumber %5.0 Kartuş

Salatalık JUULpod ile ince salatalık ve nane bir nane tadını çıkarın.

Her bir JUULpod, ağırlıkça % 5 nikotin

Juul
juulcucumber50mg
8 Öğeler

Ürün İncelemeleri

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Juul Cucumber Kartuş 5 % Kartuş

Juul Cucumber %5.0 Kartuş uzun süredir piyasada bulamıyordum baktım yeni gelmiş 3 kutu aldım ürünler orjinal gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.

Was this comment useful to you? Yes No