Juul Flavor Multipack %5.0 Kartuş
  • Juul Flavor Multipack %5.0 Kartuş

Juul Flavor Multipack %5.0 Kartuş

Juul Flavor Multipack %5.0 Kartuş Virginia Tütünü - Mango - Nane - Creme  Tak Kullan Toplam 4 Adet Kartuş farklı tadlar farklı lezzetler.

50mg %5.0 nikotine sahiptir.

169,90 ₺
Tax included
Adet
Out of stock

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Juul Flavor Multipack %5.0 Kartuş Virginia Tütünü - Mango - Nane - Creme  Tak Kullan Toplam 4 Adet Kartuş farklı tadlar farklı lezzetler.

Juul
juulmultipackkartus50mg

Ürün İncelemeleri

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Juul Flavor Multipack %5.0 Kartuş

Juul Flavor Multipack %5.0 Kartuş siparişi verdim 4 paket motorlu kurye ile kapıda ödeme olarak gönderdiler ürün 1 saat içersinde elime ulaştı kontrol ettim ürünler orjinal daha önce başka bir siteden almıştım hepsi sahteymiş. İlgi ve alaka için teşekkürler.Güvenli site orjinal ürün hızlı teslimat bravo ..

Was this comment useful to you? Yes No