Juul Fruit Medley %5 Kartuş
  • Juul Fruit Medley %5 Kartuş

Juul Fruit Medley %5 Kartuş

Juul Fruit Medley %5 Kartuş Üzüm ve Karışık Meyva Aromalı hazır kullan at juul pod kartuş.

169,90 ₺
Tax included
Adet
Out of stock

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Juul Fruit Medley %5 Kartuş Üzüm ve Karışık Meyva Aromalı hazır kullan at juul pod kartuş.

50mg %5.0 nikotine sahiptir.

Juul
juulfruitmedley50mg

Ürün İncelemeleri

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 2 customer reviews

Juul Fruit Medley %5 Kartuş

Juul Fruit Medley %5 Kartuş sipariş geçildi ertesi gün elime ulaştı orjinal ürün tavsiye ederim işlerini düzgün yapan bir firma.

Was this comment useful to you? Yes No

Juul Fruit Medley %5 Kartuş

Juul Fruit Medley %5 Kartuş siparişi verdim 4 paket başta güvenemedim telefonla aradım beşiktaşa motorlu kurye ile gönderim açıp bakın ödemesini öyle yapın dediler 1 saate elime ulaştı kontrol ettim o şekilde aldım orjinal ürün ve ilgili bir satıcı teşekkürler.

Was this comment useful to you? Yes No